Skontaktuj się z nami

CENTRALA

OPUS Sp. z o. o.
ul. Toruńska 8, 44-122 Gliwice
KRS 0000157230, Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy KRS
NIP : 631-00-14-755
Kapitał zakładowy 460.000 PLN

telefon: +48 32 420 11 11, faks: +48 32 420 12 22,
e-mail: opus@opus.pl

Godziny pracy: 8:00 – 16:00

Zamówienia prosimy kierować na adres: dok@opus.pl lub bezpośrednio u naszych handlowców (kontakt poniżej).

Dział Obsługi Klienta (DOK)

DOK Polska

Tomasz Kaczmarek Mazowieckie
Warmińsko-Mazurskie
Podlaskie
32 42 01 170 kaczmarek@opus.pl
Jarosław Łapicz Wielkopolskie
Kujawsko-Pomorskie
Dolnośląskie
Lubuskie
Opolskie
32 42 01 160 lapicz@opus.pl
Witold Pawlik Zachodniopomorskie
Pomorskie
Łódzkie
32 42 01 180 pawlik@opus.pl
Sebastian Rożek Świętokrzyskie
Podkarpackie
Małopolskie
Lubelskie
32 42 01 278 rozek@opus.pl
Tymoteusz Tomica Śląskie 32 42 01 118 tomica@opus.pl

DOK Obsługa sieci handlowych typu Cash & Carry

Sebastian Rożek 32 42 01 278 rozek@opus.pl

DOK Obsługa sieci biuroserwisowych

Marek Kuczka 32 42 01 150 kuczka@opus.pl

DOK Eksport

Agnieszka Kaczmarek +48 32 42 01 277 a.kaczmarek@opus.pl
Magdalena Machura +48 32 42 01 117 machura@opus.pl

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Seweryn Wiciak +48 32 42 01 119 wiciak@opus.pl

Dział Serwisu (DS)

Tomasz Bromblik; +48 32 42 01 255 ; serwis@opus.pl

Kierownik Działu Serwisu

Dariusz Buń; +48 32 42 01 266 ; serwis@opus.pl

Dział Zakupów (DZ)

Beata Korczyk, Marcin Kolankiewicz; +48 32 42 01 224 ; logistyka@opus.pl

Kierownik Działu Zakupów

Małgorzata Kaczyńska; +48 32 42 01 124 ; kaczynska@opus.pl

Dział Reklamy (DR)

Organizacja targów

Grzegorz Stankowski; +48 32 42 01 144 ; stankowski@opus.pl

Administrator serwisu www.opus.pl

Tomasz Stępień; +48 32 42 01 147 ; stepien@opus.pl

Kierownik Działu Reklamy

Małgorzata Chrzan; +48 32 42 01 142 ; chrzan@opus.pl

Formularz kontaktowy

Wpisz wiadomość i podaj swoje dane, odpowiemy na Twoje pytania…


X

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.