Strefa dilera

Kontakt

Aby skontaktować się z nami wybierz swoje województwo a następnie powiat.

Województwo:
Powiat:


CENTRALA:

OPUS Sp. z o. o.
44-122 Gliwice, ul. Toruńska 8
telefon: 32 420 11 11; faks: 32 231 12 29 
e-mail: opus@opus.pl

zobacz sieć sprzedaży OPUS

Jak do nas trafić?
 
Godziny otwarcia: 8.00 - 16.00


Dział Obsługi Klienta:

DOK Polska:
Jarosław Łapicz - 32 42 01 160; lapicz@opus.pl
Witold Pawlik - 32 42 01 180; pawlik@opus.pl
Tymoteusz Tomica - 32 42 01 118; tomica@opus.pl
Tomasz Kaczmarek - 32 42 01 170; kaczmarek@opus.pl
Sebastian Rożek - 32 42 01 278; rozek@opus.pl

Obsługa sieci handlowych typu cash&carry:
Sebastian Rożek - 32 42 01 278; rozek@opus.pl

Obsługa sieci biuroserwisowych:
Marek Kuczka - 32 42 01 150; kuczka@opus.pl

DOK Eksport:
Agnieszka Kozieł - 32 42 01 277; koziel@opus.pl
Magdalena Machura - 32 42 01 117; machura@opus.pl
Ewa Koman - 32 42 01 220; koman@opus.pl

Kierownik:
Seweryn Wiciak - 32 42 01 119; wiciak@opus.pl
 

Serwis

Jacek Olszówka - 32 42 01 255; serwis@opus.pl
Dariusz Buń - 32 42 01 266serwis@opus.pl


Dział Zakupów

Beata Korczyk, Marcin Kolankiewicz - 32 42 01 224; logistyka@opus.pl

Kierownik:
Małgorzata Kaczyńska - 32 42 01 124; kaczynska@opus.pl
  

Dział Poligrafii i Reklamy

Reklama:
Grzegorz Stankowski - 32 42 01 144; stankowski@opus.pl
Tomasz Stępień - 32 42 01 147; stepien@opus.pl

Poligrafia:
Sylwia Król - 32 42 01 140; dpr@opus.pl

Kierownik:
Małgorzata Chrzan - 32 42 01 142; chrzan@opus.pl